Geleceğiniz içinİş Toplantıları

Küçük bir yönetim kurulu toplantısından 100 kişilik bir bayi toplantısına kadar mükemmel bir altyapı ile yemekli toplantılar hizmetinizdedir. Organizasyon ekibimiz toplantınızı planlıyor.

Rezervasyon Yap

Misafirleriniz içinDavetler

Uzman ekibimiz tarafından istediğiniz davet menüsünü oluşturmaktan masa düzenine, arzu ettiğiniz ses ve görüntü düzeninin yerleştirilmesinden her türlü teknik desteğin verilmesine kadar hizmetinizdedir.

Rezervasyon Yap

Deneyimleriniz içinKurumsal Hizmetler

Salonda ses sistemi kurulması, ses ve görüntü sistemi ile bayii toplantıları, konferans ve seminer organizasyonları, simultane çeviri ve ekipman hizmetleri ile sizlerin hizmetindedir.

Rezervasyon Yap

TAM DONANIMLITOPLANTI SALONU


Kürsü


Yemek Servisi


İçecek Servisi


Wi-Fi

Farklı beklentilere çözümler sunan üstün teknolojik altyapıya sahip toplantı salonumuz ile 10 kişiden 100 kişiye kadar değişen kapasitelerde toplantı hizmetleri, organizasyon yetkilisi refakatinde başarılı ile gerçekleştirilmektedir.

Yenilenmiş ve geliştirilmiş donanımlı toplantı odamız ile Zonguldak’ın en seçkin ziyafetlerine , toplantılarına, konferanslarına cevap verebilen 100 kişilik bir kapasiteye sahiptir.

Uzman şefler tarafından hazırlanmış büyük ziyafetler ve otel dışı catering hizmeti, geniş yelpazede yemek seçenekleri sunmaktadır. Son teknolojik ekipmanlar, kablosuz internet olanağı , Mer Hotel konukseverliği ile toplantılarınızı unutulmaz hale getiriyoruz.

Rezervasyon Hattımız +90 (372) 252 30 67

“Daha önce de kalmıstım. Otel yenilenmiş. Çok temiz ve ferah. Personeli güleryüzlü ve ilgiliydi. Ailemle birlikte konakladık. Zonguldak’ta kalınacak en iyi butik otellerden bence. Fiyatını kesinlikle hakediyor.”Serap S / TripAdvisor