Bizi Keşfedin, Unutulmayacak Anların Tadını Çıkartın.

Modern tarzda döşenmiş 22 adet konforlu odası, her türlü donanıma sahip toplantı salonları, ziyafet ve benzeri organizasyonlar için Mer Hotel siz değerli konuklarımızın hizmetindedir.

Zonguldak şehrin merkezinde kara yolu üzerinde ulaşımın çok yakın olduğu şehir merkezine yürüme mesafesinde ulaşımı çok kolay bir otel konumundadır.

VİZYON & MİSYON

VİZYONUMUZ

Sürekli olarak büyüyen, Zonguldak şehrimize yaptığımız ve yapacağımız yatırımlar ile farklı hizmetler sunan otellerimizde, konakladıktan sonra yüzlerinde tebessümle ayrılan misafirlerimiz, en büyük değerlerimizdir.

MİSYONUMUZ

Dinamik, girişimci, yenilikçi, cesur, kalite ve servisten ödün vermeyen, pozitif düşünen ve sıcak kanlı personeli ile başarılara koşan, her zaman misafire odaklı olan ve konuklarını otellerimizde ev sahibi gibi hissettiren bir anlayış en temel ilkemizdir.

“Daha önce de kalmıstım. Otel yenilenmiş. Çok temiz ve ferah. Personeli güleryüzlü ve ilgiliydi. Ailemle birlikte konakladık. Zonguldak’ta kalınacak en iyi butik otellerden bence. Fiyatını kesinlikle hakediyor.”Serap S / TripAdvisor